Wyposażenie kuchni

Nieodzownym elementem każdego wnętrza a już każdej kuchni na pewno są też drugoplanowe detale. Kryją sie one za wybranymi przez nas frontami. Na wewnętrzne wyposażenie kuchni składają się systemy organizacji kuchennej w szufladach i szafkach, wkłady do sztućców, segregacja odpadów czy inne elementy ułatwiające nam utrzymać porządek i codzienną pracę.

 Detale tworzą esencję kuchni

Poza tradycyjnymi i spotykanymi prawie w każdej kuchni wkladami do sztućców coraz częściej pojawiają się nowe rozwiązania. Są to m.in. sortowniki na odpady , systemy przechowywania tależy, przypraw, noży czy podziały w wysokich szufladach m.in. na garnki i przykrywki do nich. Wymienione systemy tworzą „esencję” ergonimii kuchni XXI wieku.

Szafy CARGO

Nawet jeśli nasza ulubiona estetyka to romantyczne kuchnie w stylu retro czy klasycznym tzw. „prowansalskim” i „angielskim”. Przebojem do naszych kuchen wchodzą również wszelkiego rodzaju systemy przechowywania typu Cargo oraz zabudowy w słupku skladające się z kolumny szuflad. A wszystko to w idealnym porządku.

 

Funkcjonalne narożniki kuchenne

Rozwiązanie narożne kuchni zawsze stanowiło wyzwanie dla producentów, projektantów i końcowych użytkowników mebli kuchennych. Szczególnie pod względem ergonomii może występować tutaj problem z dostepem do wnętrz szafek i ich należytm wykorzystaniem. Naprzeciw takim problemom wychodzą nowoczesne rozwiązania systemow narożnikowych typu Le Mans czy karuzele wychodzące poza obwód zabudowy kuchennej.

 Oświetlenie w kuchni

Dobre oświetlenie szafek czy blatu roboczego to także nieodzowny element dobrze zaprojektowanej i wykonanej zabudowy kuchennej. Tak jak w innych aspektach możemy zadbać o ergonomię ruchu np. biorąc pod uwagę wzrost naszych klientow bądz ich niepełnosprawność ruchową tak tutaj możemy dla Państwa również zaprojektować i wykonać instalację oświetlenia, która będzie wspomagała Państwa oczy w codziennej pracy.