Wyłączny przedstawiciel na Szczecin – Produkujemy meble kuchenne na lata

Firma STUDIO PROJEKTOWANIA I ARANŻACJI WORKSHOP arch. Łukasz Pacławski jest wyłącznym przedstawicielem i dystrybutorem niemieckiej marki mebli kuchennych Bauformat & Burger na Szczecin. Firma nasza wyrosła z pasji do tworzenia i projektowania rzeczy funkcjonalnych, ergonomicznych i trwałych, a przy tym co przecież się nie musi wcale wykluczać – pięknych.

Dbamy o swoich klientów przed i po transakcji

Meble z naszej oferty wyróżnia najwyższa jakość zastosowanych materiałów oraz taka ich obróbka aby produkt końcowy spełniał najwyższe standardy nie tylko w czasie trwania gwarancji, ale i wiele lat po jej zakończeniu. Na wyroby firmy Bauformat obowiązuje 5 lat gwarancji natomiast na okucia i mechanizmy jego poddostawców obowiązuje gwarancja dożywotnia. Firma bardzo dba o swoich klientów zarówno przed (to akurat nie dziwi 🙂 ale i zarówno długo po sprzedaży swoich produktów zarówno w ciągu trwania gwarancji jak i po, gdy istniej możliwość pomocy.

Nasze podejście to uczciwość i etyka w podejściu biznesowym. Każdy klient jest dla nas ważny – zarówno przed i po zakupie mebli czy innych usług oferowanych przez nas.

Problemy to dla nas sposobność poszukiwania nowych rozwiązań

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu potrafimy rozwiązać każdy szczegół aranżacji wnętrza. Tak by mały detal służył Państwu przez lata. Predestynują nas do tego nabyte umiejętności w projektowaniu architektonicznym.  Miało to miejsce zarówno przy dużych obiektach jak i prywatnych nieruchomościach. W salonach wyposażenia wnętrz w kraju jak i za granicą.